środa, 26 października 2016

Gra - Podejrzani

Dzisiaj mam dla Was wyjątkową propozycję, na udany wieczór ze znajomymi. Przydatne zwłaszcza teraz, kiedy wieczory są coraz dłuższe. Dodatkowo specjalnie dla Was w wyjątkowo niskiej cenie.
PODEJRZANI to gra, która rozkręci każdą imprezę. Świetnie sprawdza się w grupie znajomych, pozwala też przełamywać lody w nieznanym towarzystwie.
O co w niej chodzi i dlaczego tak bardzo wciąga i rozkręca imprezy? Otóż trwa policyjne polowanie na nieuchwytnego przestępcę. Wreszcie, po kilku miesiącach bezowocnych działań, nastąpił przełom w śledztwie znalazł się jeden ŚWIADEK. Policji udało się dotrzeć do osoby, która ma ważne informacje. Świadek przez długi czas prowadził z przestępcą rozmowy przez Internet, nigdy go jednak nie spotkał i niestety nie potrafi opisać jego wyglądu. Nie jest też pewny, jakiej jest płci. Za to doskonale orientuje się w gustach, poglądach i nawykach przestępcy. Policja posiada akta 12 podejrzanych osób. Czy detektywi zdołają ustalić, która z nich jest poszukiwanym złoczyńcą?
A zatem jeden z graczy wciela się w rolę świadka (i zakłada specjalną czapeczkę!), natomiast pozostali uczestnicy gry przyjmują rolę detektywów, którzy go przesłuchują. Problem w tym, że świadek na wszelkie pytania może odpowiadać jedynie TAK lub NIE. Przy tym pytania nigdy nie dotyczą cech fizycznych podejrzanego. Trzeba więc uruchomić wyobraźnię, dyskutować i odgadnąć charakter podejrzanych wyłącznie na podstawie ich wyglądu. Niełatwa sprawa...
Gra, która zawsze wywołuje salwy śmiechu.
https://www.inbook.pl/p/s/971168/dzieci-i-zabawki/towarzyskie/gra--podejrzani
Agnieszka - inbook.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz