czwartek, 21 lipca 2016

inbook.pl - oficjalny partner czytaczy książek

Uwaga! Uwaga! Uprzejmie donoszę hmm.. nie, nie to źle brzmi. Nic nie donoszę tylko uprzejmie informuję, iż inbook.pl jest oficjalnym partnerem czytaczy książek. Wiem, wiem zaraz zapytacie kto to czytacz i tu wyprzedzę Wasze pytanie, podając szeroko rozumianą definicję naszego drogiego Czytacza książek. Otóż czytacz książek - to miłośnik (lub fan) czytania książek w każdej możliwej formie, nie tylko tych konwencjonalnych papierowych ale także i e-booków, to człowiek lubiący oderwać się od rzeczywistości, wkraczając w niezwykły świat historii zawartych w książkach.
Obalamy mity odnośnie czytelnictwa w Polsce. Zgodnie z ostatnim raportem Biblioteki Narodowej, aż 63% Polaków nie przeczytało w zeszłym roku ani jednej książki, a około 10 milionów Polaków nie posiada w domu ani jednej książki. Brzmi bardzo źle - i zakrawa na szerzenie się wtórnego analfabetyzmu. Przeprowadziliśmy własne statystyki, na podstawie dokonywanych w naszym sklepie zakupów - wg nas nie wygląda to tak źle. Jednakże chcemy wspierać rozwój czytelnictwa w Polsce - tak więc jako oficjalny partner czytaczy książek, mamy dla Was specjalny rabat 5% na zakupy w naszym sklepie.
Wystarczy że wpiszesz kod, aktywujesz go - i już możesz swobodnie wybierać z naszej niezwykle bogatej oferty - wszystko to dostaniesz u nas 5% taniej niż zwykle. Co ważne wszystkie książki, które są już w promocji będą również jeszcze tańsze. Wszystko dla Was nasi drodzy potencjalni czytacze książek.
KOD RABATOWY -5%: a76az6n4
https://www.inbook.pl/

Agnieszka - inbook.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz