czwartek, 30 czerwca 2016

Zielone koktajle dla zdrowia i urody siostry Marii

Siostra Maria powraca ze swoją najnowszą książką, tym razem serię swoich książek uzupełniła o wyjątkowe, przepyszne koktajle - idealne na lato dla zdrowia i urody.
Sprawdziłam już nie jeden przepis siostry Marii i muszę przyznać, że jest w nich niesamowita magia - i bynajmniej nie chodzi mi tu o czary mary jak w Harrym Potterze - magia jest w tym, że wszystkie mi się udały - a chciałabym podkreślić że geniuszem kulinarnym to ja zdecydowanie nie jestem.
Seria książek siostry Marii zawiera już: 189 przepisów, ciasta i ciasteczka, dania i potrawy z grilla, desery, przepisy na pieczywo, pierogi i dania mączne, przepisy na pyszne mięsa, sałatki i dania z warzyw, zupy oraz dekoracje stołów i potraw, domowa apteczka, przetwory i nalewki jak i zioła siostry Marii.
Co znajdziemy w książce "Zielone koktajle dla zdrowia i urody siostry Marii"? Zestaw idealnych, sprawdzonych i łatwych do przygotowania przepisów na koktajle, smoothies oraz soki z niezwykle ważnych dla naszego organizmu warzyw i owoców. Sprawdzone przepisy dla pokoleń - nie może ich zabraknąć w Twojej biblioteczce.

https://www.inbook.pl/p/s/955863/ksiazki/kulinaria/zielone-koktajle-dla-zdrowia-i-urody-siostry-marii

Agnieszka - inbook.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz