czwartek, 9 czerwca 2016

Koniec warty - Stephen King

Najgorętsza premiera czerwca 2016 - już dziś możesz kupić "Koniec warty" - Stephen King. Dla fanów geniusza literatury grozy Stephena Kinga, książka idealna. "Koniec warty" to trzecia część trylogii z emerytowanym detektywem Billem Hodgesem i zarazem spektakularne jej zamknięcie. 
Rozpoczynamy historię w sali 217 Kliniki Traumatycznych Uszkodzeń Mózgu, gdzie przebudziło się coś bardzo złego. Leżący w niej pacjent, Brady Hartsfiled, zabójca odpowiedzialny za masakrę w Panu Mercedesie, znajduje się w stanie wegetatywnym. Ale czy rzeczywiście jest tylko niezdolnym do kontaktu ze światem "warzywem"? I zgodnie z zapewnianiami lekarzy nie ma szans na jakąkolwiek poprawę? Drugi tom trylogii, wskazuje jednak że zabójca odzyskał nie tylko świadomość ale i zyskał nowe, śmiertelne moce - dzięki, którym może siać ogromne spustoszenie nie opuszczając nawet sali szpitalnej. Emerytowany detektyw Bill Hodges i wspierająca go Holly Gibney, którzy nadal prowadzą agencję detektywistyczną, zostają wciągnięci w najbardziej niebezpieczne ze swoich dotychczasowych dochodzeń, bowiem Brady Hartsfield powraca i planuje zemstę nie tylko na Billu Hodgesie i jego bliskich, ale na całym mieście.
W "Końcu warty" Stephen King, po raz kolejny sięga po tak lubiane przez jego czytelników elementy grozy. Idealnie łączy powieść detektywistyczną z elementami paranormalnymi. Mistrzostwo - ku radości fanów obu gatunków. Przeczytaj już dzisiaj!!

https://www.inbook.pl/p/s/871536/ksiazki/kryminal/koniec-warty-br
Agnieszka - inbook.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz