środa, 11 maja 2016

Kontynuacja "Shantaram" już wkrótce

"Cień góry" - Roberts Gregory David - już niedługo pojawi się w księgarniach. To długo oczekiwana kontynuacja bestsellerowej powieści  "Shantaram" - która jest brawurową powieścią oparta na prawdziwych wydarzeniach, można nawet pokusić się o stwierdzenie że stała się ona światową legendą.
Strach jest jak wilk na łańcuchu. Staje się groźny dopiero gdy go uwolnisz. Smutek ulatuje w otchłani zapomnienia. Gniew można zabić uśmiechem. Tylko nadzieja wiecznie trwa... Miliony czytelników zafascynowały losy australijskiego uciekiniera, który pracował dla bombajskiej mafii fałszerzy dokumentów. Minęły dwa lata od dramatycznych wydarzeń opisanych w "Shantaram". Lin stracił dwie najważniejsze osoby w swoim życiu - przewodnika duchowego Khaderbhai i miłość życia, Karlę, która została poślubiona przez hinduskiego potentata medialnego. Po kolejnej szmuglerskiej akcji wraca do miasta, które zmieniła się nie do poznania - za bardzo i za szybko. Wielu jego przyjaciół wyjechało, nowi przywódcy mafijnej siatki prześcigają się w coraz brutalniejszych interesach, a osławiony święty człowiek kwestionuje wszystko, czego Lin się nauczył o życiu i miłości. Teraz musi znaleźć swoje miejsce w mieście zła, które żyje według zupełnie nowych zasad. Nie może opuścić Island City - Karla i fatalna obietnica, którą kiedyś złożył, nie pozwolą mu na to.
Zamów już dziś a już niedługo będziesz mógł jako jeden z pierwszych cieszyć się najnowszą książka Roberts Gregory David "Cień góry"

https://www.inbook.pl/p/s/861984/ksiazki/powiesci/cien-gory
Agnieszka - inbook.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz