piątek, 11 marca 2016

Wielkanocne inspiracje

Wielkanoc już za pasem. Przygotowałam dzisiaj dla Was przepisy, ozdoby i porady jak sprawić, aby atmosfera świąt zagościła na dobre w Waszych domach. Ciekawe wielkanocne inspiracje - tylko dla Was!!!
https://www.inbook.pl/campaign/show/341
Na początek, może żeby tradycji stało się za dość, mam dla Was wyjątkowe świąteczne blachy - blacha zajączek i rewelacyjna forma na świąteczną babkę.
https://www.inbook.pl/p/s/727723/dom-kuchnia-i-ogrod/blachy-do-pieczenia/blacha-fakturowana-360x245x60-z-wkladem-zajaczek
https://www.inbook.pl/p/s/613482/dom-kuchnia-i-ogrod/tortownice/forma-do-babki-fusion-fresh
Na wielkanocnym stole nie może zabraknąć nie tylko tradycyjnej święconki i wszechobecnych jaj, Jest jeszcze wiele tradycyjnych wielkanocnych potraw i smaczków takich jak: żurek, biała kiełbasa, ćwikła z chrzanem, pieczone mięsa, pasztety czy też zajączek wielkanocny, baby i mazurki. To jak i wiele innych inspirujący przepisów znajdziecie w najnowszym zestawie wielkanocnych przepisów - "Wielkanoc z Siostrą Anastazją" - Anastazja Pustelnik.
https://www.inbook.pl/p/s/844684/ksiazki/kulinaria/wielkanoc-z-siostra-anastazja
Teraz pozostaje nam jeszcze sprawa jaj - czyli co z tymi jajami? Mam dla Was dwie propozycje - jedna to zestaw rewelacyjnych przepisów, łatwych do przygotowania. A druga to idealny kieliszek na jajko.
https://www.inbook.pl/p/s/466644/ksiazki/kulinaria/jajka-50-latwych-przepisow
https://www.inbook.pl/p/s/434798/wyposazenie-domu/dodatki-na-stol/kieliszek-na-jajko-talerzyk--cytryny

Na koniec mam dla Was, dwie niezwykle inspirujące pozycje. Nie wiesz jak wykonać ozdoby wielkanocne? tu znajdziesz rozwiązanie - "Pisanki. Techniki zdobienia i wiosenne stroiki" oraz "Inspiracje na Wielkanoc".
https://www.inbook.pl/p/s/324589/artykuly-szkolne-i-biurowe/karnety/pisanki-techniki-zdobienia-i-wiosenne-stroiki
https://www.inbook.pl/p/s/495139/ksiazki/inne/inspiracje-na-wielkanoc
Agnieszka - inbook.pl
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz