wtorek, 9 lutego 2016

Walentynki "dla Aniołków"

Walentynki już 14 lutego - a przed nami wyzwanie - czym zaskoczyć Ukochaną Walentynkę? Mam dla was kilka wyjątkowych propozycji. Możecie upiec Ukochanemu bądź Ukochanej wspaniałe przepyszne ciasto w kształcie serca - sprawdzony sposób, ale pamiętaj że najważniejszym składnikiem takiego walentynkowego ciasta jest dużo miłości i szczypta namiętności. 
https://www.inbook.pl/p/s/727641/dom-kuchnia-i-ogrod/tortownice/tortownica-240-z-wkladem-serce?qrtc_slt=slt_json_2&qrtc_tpl=cart&qrtc_typ=prd&qrtc_prd=822396&qrtc_pos=39&lkst=88736
https://www.inbook.pl/p/s/613886/dom-kuchnia-i-ogrod/tortownice/silikonowa-forma-do-ciasta-delice--serce

Dobrym pomysłem jest też obdarowanie Walentynki zestawem przeuroczych kubeczków w specjalnym opakowaniu prezentowym w kształcie serca. Kobiety lubią takie prezenty.
https://www.inbook.pl/p/s/599297/wyposazenie-domu/kubki/kubki-2szt-w-sercu-adam-i-ewa
Maskotka? Tak to też świetny pomysł na prezent. A ja mam dla was jeszcze wyjątkowego Misia, marki NICI, mającego aż 80cm. Ale to nie koniec atrakcji jest jeszcze w wyjątkowo niskiej cenie. Idealny prezent zobacz już teraz.
https://www.inbook.pl/p/s/828725/zabawki/maskotki-i-lalki/mis-80-cm-bezowy
Każdy zakochany, chciałby bez pamięci oglądać wspólne zdjęcia. Mam pomysł na oglądanie ich wszystkich bez przewracania kartek albumu - zapytacie jaki? Tu sprawdzi się ramka elektroniczna idealna do wspominania wspólnych wspaniałych chwil.
https://www.inbook.pl/p/s/814828/elektronika-i-akcesoria/cyfrowa-prezentacja-zdjec/ramka-cyfrowa-ultra-slim-2032-cm-8
Na koniec jeszcze jedna propozycja. Czym byłby romantyczny wieczór bez romantycznej muzyki. Mam dla was właśnie taką nastrojową muzykę.
https://www.inbook.pl/p/s/719535/muzyka/pop/love-songs


Zobacz więcej idealnych prezentów dla swojej WALENTYNKI.


Agnieszka - inbook.pl
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz