czwartek, 19 listopada 2015

Jak ja to robię - Ewa Drzyzga, Beata Nociwcka

Wstałam dziś rano jak co dzień, patrzę jak cudna pogoda na dworze to nie bardzo mogło mnie o dobry nastrój przysposobić bo lało, więc myślę kawka - mmm... tak to był dobry początek dnia. Ale przy okazji szykowania śniadanka puch nożyk uszedł i pokaleczył mój zacny palec, a że moja reakcja na takie sprawy jest bardzo szybka. Jak osioł ze Shrecka "ooo... to krew jest" i mdleję. Zaopatrzyłam swój zraniony palec w przecudnej urody plasterek z myszką (normalne niestety wyszły, zostały mi tylko plasterki córeczki). Ale to nie koniec złej passy - wsiadam do auta a tu co brrr.. brr... br... i właśnie i na tym się skończyło nie chciał odpalić. Myślę sobie piątek 13 był tydzień temu więc o co kurcze chodzi, pech? I po tym wszystkim jak już wyklęłam na czym świat stoi, moje zacne pełnoletnie autko odpaliło i mogłam już pomknąć do przodu z nadzieją że to koniec złej passy. A i tego się trzymam może być już tylko lepiej :)
Powracając jednak do tematu nastroju nie wiem jak Wam ale mi najlepiej poprawia nastrój chwila spokoju z książką czytaną na moim ulubionym fotelu (najlepiej jeszcze ciepła herbatka z cytrynką i kocyk). Gorąco polecam relaks murowany. 
Propozycja na wieczór to nowa książka "Jak ja to robię" o znanej nam wszystkim Ewy Drzyzgi, znanej nam wszystkim z prowadzenia "Rozmów w Toku". Ewa potrafi podejmować trudne tematy i w wyjątkowy sposób pomaga ludziom rozwiązywać problemy. Jak talk show wpłynął na życie Ewy Drzyzgi?  Sprawdźcie sami już dzisiaj.
https://www.inbook.pl/p/s/792742/ksiazki/biografie/jak-ja-to-robie
Agnieszka - inbook.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz