czwartek, 26 listopada 2015

Adele

Adele nie muszę chyba wam przedstawiać, młoda brytyjska piosenkarka. Autorka takich hitów jak „Rolling in the Deep”, o którym gdy tylko myślę nogi same zaczynają mi tupać w rytm basów, czy też kolejny genialny utwór „Someone Like You”. Poznaj nowe odkrycie Adel w jej najnowszej trzeciej już po "Adele - 19", "Adele - 21" wyjątkowej płycie "Adele - 25". Część z jej najnowszych utworów znasz już zapewne z radia a ja zapewniam Cię że cała reszta Cie miło zaskoczy. Posłuchaj sam.
https://www.inbook.pl/p/s/825951/muzyka/rock/25?qrtc_slt=slt_1_cat_3&qrtc_tpl=fy_fc_3&qrtc_typ=usr&qrtc_pos=1&lkst=88736

Dla ciekawskich mam jeszcze jedną propozycję to książka o życiu Adele - "Być jak Adele" -  Caroline Sanderson. Jak wspinała się po swojej wyjątkowej drabinie kariery. Od dzieciństwa w którym była wychowywana przez samą matkę, poprzez okres nauki w BRIT School for Performing Arts & Technology (tu zakolegowała sie z samą Leona Lewis) aż po genialną artystkę, która zdobyła aż 6 nagród Grammy w 2012 roku.. Przeczytaj już dzisiaj!
https://www.inbook.pl/p/s/445968/ksiazki/biografie/byc-jak-adele
Agnieszka - inbook.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz