piątek, 24 lipca 2015

Przepis na szczęście - Katarzyna Michalak

Katarzyna Michalak podzieliła swoją książkę na 4 części. Gospodynią każdego 
opowiadania jest inna bohaterka wcześniejszych powieści autorki. Najpierw zostajemy uraczeni krótkim opowiadaniem o dalszych losach Lilianny,Bogusi, Danusi i Ewy by następnie przepaść z kretesem w krainie zmysłów pobudzonych przez sprawdzone przepisy kulinarne. Adekwatnie do każdej pory roku ułożone są przepisy  na dania proste i te bardziej skomplikowane. Na wykwintne przyjęcia i na ciepłe, rodzinne spotkania przy stole. 
Warto przeczytać, bo przecież kuchnia to serce każdego domu!

Cztery kobiety, cztery pory roku, cztery historie: Liliana z Nadziei, Bogusia z Pogodnej, Ewa z Poziomki i Danusia z Wiśniowego Dworku powracają w nastrojowych opowiadaniach na kartach niezwykłej książki okraszonej tradycyjnymi i aromatycznymi przepisami. Miłość, przyjaźń, tęsknoty i marzenia. Śmiech, łzy, wzruszenia i emocje - tego jak zwykle u Kasi Michalak nie zabraknie. Są słowa, które ranią, są takie, które przynoszą radość ale wszystkim 
niezmiennie towarzyszy gotowanie. Przytulna kuchnia, aromatyczne zapachy i niezapowiedziani goście - to wszystko nadaje życiu subtelny smak, a cztery bohaterki potrafią gotować i robią to z miłością....Bo "Przepis na szczęście" mamy w sobie, musimy go tylko odkryć i zrealizować. Zatem usiądź wygodnie w głębokim fotelu, zaparz sobie herbatę i daj się uwieść magicznym opowieściom o szczęściu i gotowaniu.  


 
https://www.inbook.pl/p/s/549056/ksiazki/literatura-kobieca/przepis-na-szczescie
 
 


Agnieszka - inbook.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz