wtorek, 3 marca 2015

To nie książka - Keri SmithJeżeli niszczyłeś ten dziennik, odciskałeś swoje buty, palce, mazałeś okładkę, stronę tytułową albo lizałeś kartki po zjedzeniu kolorowych cukierków, to kreatywność Keri Smith nie jest Ci obca.
W nie książce możesz stworzyć swój wehikuł czasu, program telewizyjny a nawet własną tożsamość.
Jeszcze więcej obrazków, wskazówek i pomysłów rozwijających kreatywność.
Dobry pomysł dla tych, którzy kochają lub nienawidzą czytać.
Wyrób książkopodobny zmuszający do tego, aby tym razem to czytelnik wykazał się wyobraźnią. Sam jesteś autorem nie-książki. Twoje życie, Twoje pomysły, Twoje kartki. Tym razem musisz opisać swoje sny, sięgać do encyklopedii i zaprojektować własną planetę.
Kolejna porcja kreatywnych zadań do wykonania. Ponad dwieście stron, na których możesz wyrazić swoje emocje i rozwinąć wyobraźnię.

"To nie książka" to kolejne dzieło Keri Smith, autorki bestsellera "Zniszcz ten dziennik". Artystka przesuwa granice naszej strefy komfortu jeszcze dalej. To nie jest książka, gdyż powstaje z udziałem czytelnika. Wyłącznie od niego zależy, co się w niej znajdzie i jak będzie wyglądał produkt końcowy. Celem Nie - książka jest przekraczanie barier własnego umysłu i uruchomienie wyobraźni. Jeśli to nie książka, to co to jest? Odpowiedź należy do każdego użytkownika.

"To nie książka" uczy myśleć nieszablonowo, używać wyobraźni i stawić czoło wyzwaniom. "To nie książka" składa się z zadań, które należy wykonać, aby wyrazić siebie poprzez uczucia, emocje i stosunek do otaczającego świata. Polecenia mają charakter artystyczny, eksperymentalny i performerski. Możesz je wykonywać indywidualnie lub w grupie. Zaryzykuj zostawiając książkę na noc na dworze i zostań artystą wywieszając swoje prace w miejscu publicznym. Zaprojektuj własną planetę, skorzystaj z maszyny do zmiany nastroju oraz wymyśl swoje alter ego. Stwórz ruchomą rzeźbę oraz rozwiąż zagadkę zaginionej strony. Zadań jest mnóstwo, a wszystkie jednakowo twórcze, zabawne i kreatywne. Stwórz swoją własną Nie - książka, zerwij ze schematycznym myśleniem i spójrz na świat z zupełnie innej perspektywy!
https://www.inbook.pl/p/s/718038/ksiazki/literatura-mlodziezowa/to-nie-ksiazka
 Agnieszka - inbook.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz