czwartek, 5 lutego 2015

Kulminacje - Janusz Leon WiśniewskiAutor znanego bestsellera "s@motność w sieci" znów zaskoczy miłosną historią. Janusz Leon Wiśniewski słynie ze zdolności do opisywania romantycznych wątków. Potrafi pisać o uczuciach takich jak radość, smutek, zakłopotanie czy obrzydzenie spawając, że czytelnik zatraca się w lekturze bez pamięci. W jego książkach zaczytują się tysiące kobiet. Wkrótce będą miały okazję przeczytać "Kulminacje". Będzie to zbiór opowiadań pełnych flirtu, uczuć i zawirowań. Opowieści znanych aktorek na temat kobiecości i miłości. O swoich najważniejszych momentach opowiedzą:  
-Paulina Holtz 
-Małgorzata Warda 
-Izabela Sowa,
-Magdalena Witkiewicz 
-Manula Kalicka
-Agnieszka Niezgoda
-Marika Krajniewska 
-Joanna Jodełka 

Książka zaczęła powstawać w 2002r., kiedy autor sam przeżywał trudne życiowe momenty. Piszący chemik twierdzi, że miłość ma wiele wymiarów, nie zawsze jest łatwa i to stara się ukazać w kulminacjach.

Jeden mężczyzna, osiem kobiet. Literacki flirt rozgrywający się w fascynującym świecie damsko-męskich relacji. Największe przeciwieństwo, a zarazem doskonała jedność. Gdy zderza się pierwiastek męski z kobiecym, dochodzi do KULMINACJI uczuć. Wyjątkowy projekt, na jaki składa się kilkanaście opowiadań o kobietach w kulminacyjnych sytuacjach życiowych autorstwa Janusza Wiśniewskiego i gwiazd kobiecej literatury. Polskie autorki podejmują dyskusję na temat im najlepiej znany - kobiecości. Każde opowiadanie odczytują na nowo - odnajdują wątek, bohatera, scenę, które stają się dla nich inspiracją dla własnej historii. Z tego dialogu zrodziła się prowokacyjna opowieść o sile uczuć, stracie, tęsknotach, zdradach i zdumiewających kobietach - dojrzewających, choć dawno dorosłych; dorosłych, a przecież nadal niedojrzałych.


Premiera już dostępna na naszej stronie - KUP JUŻ DZIŚ!
https://www.inbook.pl/p/s/719468/ksiazki/literatura/kulminacje
Agnieszka - inbook.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz