piątek, 13 lutego 2015

Jak pisałam opis do kubka!Mam przed sobą kubek istotnie całkiem ładny. A przede mną poważne zadanie - napisanie kilku zdań o nim, słów które zachęcą do zakupu właśnie u mnie tegoż kubeczka. Chwila zadumy nad zacnym przedmiotem, dostrzegam już jego wyjątkowy potencjał i hm….. dziura. Myślę sobie przecież to tylko kubek, żadne czary mary nalewasz herbatę czy kawę i pijesz. O ileż łatwiej byłoby parę wieków temu sprzedać produkt tak zacny jak kubek, dziś jest ich tyle że każdy mógłby założyć własną kolekcję i do końca życia codziennie pić z innego modelu. Zaczynam więc pisać: Wyjątkowy porcelanowy kubek marki… hmm.. a może najwyższej jakości kubek.. oklepane.. no nic zobaczmy co by tu dalej. Może zajmijmy się kształtem: praktyczny baryłkowy kształt kubka uprzyjemni hmm… licha przyjemność. A może by tak magiczny kubek musisz go mieć – kubek to wyznacznik osobowości. Ehh.. a co oznacza jeśli prawdziwy macho pije z kubeczka w kwiatki? Jak sprawić że każdy zapragnie pić z mojego kubeczka?
Kubeczku, kubeczku co w sobie kryjesz – magiczny kształt? Ehh.. no prawda taka że jednemu się podoba prosty, drugiemu skośny a jeszcze innemu baryłkowy. Wzór? Tak to może być dobry trop, ale to wszystko oddaje zdjęcie hmm.. no nic piszę posiada przepiękny kwiatowy wzór. I tak kontynuuję idąc dobrą passą wzoru, musisz go mieć! – doda uroku każdej kuchni i uprzyjemni poranek z ulubioną kawą i może ciachem… rany będzie że namawiam do obżerania się z rana wytoczą mi proces że przeze mnie tyją nie nie, bez ciacha.
Co by nie było kubek produkt niezbędny do codziennych czynności bądź co bądź jak każdy porządny Polak pić musisz :D a jak pić to z rozmachem z porządnego kubeczka :D
I tak reasumując: Kubeczek działa (bo jakże by miał nie działać – przecież to kubek), można się z niego napić i przepięknie wygląda. 


Agnieszka - inbook.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz