piątek, 6 czerwca 2014

Rodowód Łaski Rachab - patronat INBOOK.PL

Rodowód Łaski Rachab - Francine Rivers

Dzisiaj mam zaszczyt przedstawić Wam, kolejną książkę objętą naszym patronatem - Rodowód Łaski Rachab - Francine Rivers - wydawnictwo Aetos Media. Książka jest już dostępna na naszym rynku. "Rodowód łaski - Rachab" to druga część fascynującej sagi o pięciu kobietach wymienionych w biblijnej genealogii Jezusa Chrystusa. Pierwsza część "Rodowód łaski: Tamar" ukazała się w zeszłym roku nakładem wydawnictwa Aetos Media, również jest objęta naszym patronatem.

Janda z pięciu zwykłych kobiet, które odegrały niezwykłą rolę w dziejach ludzkości. Jej imię zostało uwiecznione w najważniejszej genealogii świata - w "Rodowodzie Łaski". Choć bohaterki tej opowieści były kobietami starożytnego Wschodu, ich historie mają zastosowanie w naszym życiu, w trudnych kwestiach, z którymi zmagamy się we współczesnym świecie. Kobiety te żyły na krawędzi. Miały odwagę. Podejmowały ryzyko. Dokonywały zaskakujących wyborów i czasem popełniały ogromne błędy. Nie były idealne, a mimo to Bóg posłużył się nimi w realizacji swego niezwykłego planu, którego celem było objawienie Chrystusa - Zbawiciela świata.

Tamar - jest kobietą nadziei, Rachab - jest kobietą wiary, Rut - jest kobietą miłości, Batszeba - jest kobietą, która poznała moc przebaczenia, Maria - jest kobietą posłuszeństwa. 

Francine  Rivers jest wielokrotnie nagradzaną na świecie i w Polsce – m. in.  Nagrodą Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS 2006 – autorką  bestsellerów przetłumaczonych na wiele języków. Od lat obecna na polskim  rynku księgarskim i zajmująca ugruntowaną pozycję wśród  powieściopisarek, gwarantuje literaturę najwyżej próby. W Polsce  największym zainteresowaniem cieszy się bestsellerowa powieść Potęga miłości oraz popularne serie Synowie Pocieszenia i Znamię Lwa.

Dla pierwszej osoby, która doda komentarz do posta - książka  Rodowód Łaski Rachab - Francine Rivers GRATIS!!

http://www.inbook.pl/product/show/626430/ksiazka-rodowod-laski-rachab-francine-rivers-ksiazki-literatura-kobieca-literatura-kobieca

 Agnieszka - inbook.pl

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz