piątek, 23 maja 2014

Zacisze Gosi - Katarzyna Michalak

Kolejny już drugi tom bestsellerowej trylogii Katarzyny Michalak - wszyscy na niego czekaliśmy. Co tym razem wydarzy się w życiu przebojowej Kamili?
Kiedy Kamila zamieszkała w przedwojennej willi z pięknym różanym ogrodem, poczuła, że wreszcie uśmiechnęło się do niej szczęście. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszystko zaczęło się układać: odnalazła swoje miejsce na ziemi, poznała wspaniałego mężczyznę, a z sąsiadką, Gosią, połączyła ją prawdziwa przyjaźń.  Jednak los jest przewrotny i nad przyjaciółkami z uliczki Leśnych Dzwonków znów zbierają się czarne chmury.
Związek Kamili z Łukaszem zostaje wystawiony na poważną próbę. Do Gosi zaś nieoczekiwanie powraca przeszłość. Czy były mąż okaże się godny zaufania? I jaką rolę w jej życiu odegra Jakub, którego mroczną tajemnicę poznaje Kamila?
"Zacisze Gosi" to kolejna - po bestsellerowym "Ogrodzie Kamili" - powieść z kwiatowej trylogii - Katarzyny Michalak, autorki, którą pokochały polskie czytelniczki. Ciąg dalszy tej niezwykłej, wzruszającej historii o przyjaźni i miłości, poznacie w książce "Przystań Julii", następnej powieści w serii. Zobacz wszystkie!!
http://www.inbook.pl/product/show/610349/ksiazka-zacisze-gosi-katarzyna-michalak-ksiazki-literatura-kobieca-literatura-kobieca
Agnieszka - inbook.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz