poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Stworzona by pragnąć - patronat INBOOK.PL

Stworzona by pragnąć - Lysa TerKeurst

Dzisiaj mam zaszczyt przedstawić Wam, kolejną książkę objętą naszym patronatem - Stworzona by pragnąć Tęsknoty kobiecej duszy - Lysa TerKeurst. Książka od piątku jest już dostępna na naszym rynku

Jedz, módl się... i pragnij!
Książka, którą trzymam w ręku, nie jest typowym poradnikiem o dietach i zdrowym odżywianiu. Nie promuje kolejnej diety-cud ani zestawu ćwiczeń gwarantujących ekspresowe zrzucenie zbędnych kilogramów. Zamiast tego pomoże Ci zrozumieć, skąd bierze się Twój apetyt i jak go właściwie ukierunkować. Znajdziesz w niej biblijną mądrość, którą warto kierować się w życiu bez względu na to, czy jesteś zadowolona ze swojej figury, czy może pracujesz nad nią w ramach wybranej przez siebie diety. Odkryj głęboką motywację do zmian, które przyniosą trwałe efekty!
"Stworzona, by pragnąć" to brakujące ogniwo między kobiecym pragnieniem, by żyć zdrowo, a siłą ducha, która jest do tego potrzebna. Lysa TerKeurst pisze na podstawie osobistych doświadczeń i dzieli się praktycznymi radami, dzięki którym:

- przerwiesz schemat odkładania zmian ?na jutro? i poczujesz się dobrze z samą sobą dzisiaj,
- przestaniesz zamartwiać się cyferkami na wadze i zaakceptujesz swoją figurę,
- zastąpisz wymówki sprawdzonymi zasadami, które prowadzą do zwycięstwa. 

"Lysa TerKeurst poruszyła czułą strunę wszystkich kobiet. Pokazuje, że apetyt jest wpisany w naszą naturę. Zostałyśmy stworzone, by pragnąć... a jedynym, który może nas nasycić, jest Bóg. Koniecznie przeczytaj!". 

„Stworzona, by pragnąć to chyba najważniejsza książka dotycząca problemu jedzenia i nadwagi, jaką czytałam - a przeczytałam ich niemało. Na świecie nigdy nie zabraknie autorów, którzy zechcą nam powiedzieć, co powinniśmy jeść, czego unikać i w jaki sposób ćwiczyć. A jednak, mimo całej tej wiedzy, nasz tryb życia staje się coraz bardziej niezdrowy. Dlaczego? Autorce tej książki udało się rozwikłać zagadkę dręczącą rzesze kobiet, które walczą o to, by zachować linię. Jeśli masz dosyć niekończących się cyklów diet, przeczytaj Stworzoną, by pragnąć. Jej treść przemieni Twój umysł i Twoje życie”.
Mandisa, piosenkarka, laureatka nagrody Grammy

Bestseller New York Times!

http://www.inbook.pl/product/show/612054/ksiazka-stworzona-by-pragnac-lysa-terkeurst-ksiazki-encyklopedie-slowniki-poradniki-poradniki

O autorce:
Lysa TerKeurst jest autorką bestsellerowych książek, w których zaprasza kobiety do niezwykłej przygody wiary i poznawania Boga. Jest także dyrektorem stowarzyszenia chrześcijańskiego Proverbs 31 Ministries, występuje w programach telewizyjnych i radiowych, przemawia na konferencjach i prowadzi blog odwiedzany przez setki tysięcy kobiet na całym świecie. Jej książka Stworzona, by pragnąć (Made to Crave) cieszy się rekordową popularnością i trafiła na listę bestsellerów „New York Times”. Lysa mieszka w Karolinie Północnej z mężem i pięciorgiem dzieci. Tak jak my wszystkie, codziennie walczy z gotowaniem, praniem, bałaganem i atakami cellulitu.
 

Agnieszka - inbook.pl

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz