piątek, 4 kwietnia 2014

Moje odchudzanie - Konrad Gaca

Moje odchudzanie - Konrad Gaca
Temat znany i bliski wielu osobom - ile z nas nie chciało by zrzucić kilku niepotrzebnych kilogramów na lato. Dzisiaj chciałam Wam zaproponować bardzo ciekawą publikację moim zdaniem fachowca w tej dziedzinie. Książka Konrada Gacy "moje odchudzanie" to zupełnie inne podejście do tematu diety i odchudzania - książka dla tych którzy chcą zrzucić kilka kilogramów jak i kilkadziesiąt. Zrobić to raz a dobrze!. To książka, która jest kluczem do opanowania otyłości i zmiany życia na lepsze - wszystko czego potrzebujesz żeby schudnąć to TY i ta książka. Ty też możesz to zrobić. Dasz radę!
Z Konradem Gacą zobaczysz, jak zrobić to skutecznie. Poznasz wiele ciekawych historii ludzi, którzy korzystając właśnie z jego rad, dokonali rzeczy niezwykłych, pozbyli się gigantycznej otyłości, odzyskali zdrowie i zmienili swoje życie na lepsze. 

Konrad Gaca od wielu lat z pasją zajmuje się odchudzaniem. Pomaganie ludziom z problemem otyłości to jego życiowa misja. Walczy o każdą osobę, jej zdrowie i sylwetkę. Jego pacjenci nazywają go „chudotwórcą”, „bojownikiem o zdrowe sylwetki”, „guru-mentorem od odchudzania”. Kluczowym wykładnikiem jego ogromnego doświadczenia są nie liczby – po mimo tego że są imponujące bo aż ponad 20 tysięcy odchudzonych osób i ponad 200 ton zredukowanych kilogramów. Prawdziwą i najcenniejszą miarą dokonań Konrada Gacy są przede wszystkim szczęśliwe twarze osób, które cieszą się dziś zdrowiem i radością życia jako efektami mądrego odchudzania.Znasz już wszystkie diety, odchudzasz się od lat, a efektów jak nie było tak nie ma. Chcesz to w końcu zmienić? Sięgnij po tę książkę! Pozbywanie się zbędnych kilogramów to nie tylko dieta. Odchudzanie z Konradem Gacą, specjalistą żywieniowym z międzynarodowym tytułem Certified Nutrition Specialist, to przemyślany, wieloetapowy proces, który pozwoli Ci skutecznie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Z Konradem Gacą, odzyskasz prawidłową wagę, zdrowie i dobry wygląd. Odzyskasz też radość z życia, które dotychczas zdemolowały Ci zbędne kilogramy.

Koniecznie przeczytaj książkę Konrada Gacy, żeby:
• stracić zbędne kilogramy i zyskać nowe, zdrowe życie.
• zrozumieć na czym polega mądre odchudzanie
• uniknąć błędów w dążeniu do szczupłej sylwetki
• otrzymać pomoc i ogromną dawkę motywacji niezbędnej przy odchudzaniu
• poznać inspirujące historie ludzi, którzy już schudli 40-170 kg i od lat cieszą się znakomitą formą
• zrozumieć, czym jest efekt jo-jo i jak go uniknąć
• zobaczyć jak bezpiecznie trenować. 


Do dzieła. Wystarczy tylko ta książka! 
Agnieszka - inbook.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz