piątek, 18 kwietnia 2014

MASA o kobietach polskiej mafii

MASA o kobietach polskiej mafii - Artur Górski
Jarosław Sokołowski "MASA" w rozmowie z Arturem Górskim. Książka ta jest bez wątpienia warta przeczytania to niezwykle wstrząsająca opowieść o kobietach żyjących w cieniu wielkich mafiosów. Kobiety silne, ambitne i piękne. Poznaj Monikę Z., żonę "Słowika", damę z zamiłowaniem do ogromnego luksusu i potencjałem mafijnego bossa. Agnieszkę R., konkubinę "Świni". Git-falbanę, czyli prawdziwą kobietę gangu. Niewiarygodną historię, Polki, która trzęsła kalabryjską mafią! Piękną i bezwzględną Inkę, która wystawiła ministra Dąbskiego. Szaleńczo zakochane? A może z ambicji, by wpływać na decyzję polskiej mafii? W tej książce znajdziesz wiele.
http://www.inbook.pl/product/show/600246/ksiazka-masa-o-kobietach-polskiej-mafii-artur-gorski-ksiazki-publicystyka-reportaze

Polski świadek koronny numer jeden przerywa milczenie!


Wiele osób odradzało pisanie tej książki. Ci, o których napiszecie, wciąż są groźni! - ten argument padał najczęściej. Inny był taki, że podstarzałym gangsterom należy dać już spokój, bo przecież odpokutowali swoje winy, a jeśli nawet nie odpokutowali, to po co wywlekać stare sprawy?
W tej książce znajdują się rzeczy niewygodne dla wielu - i dla gangsterów, i dla biznesmenów, i dla polityków, a nawet dla celebrytów. Także dla samego Masy, który nie wybiela siebie, ale też nie oszczędza dawnych kompanów. Intencja była jasna: cała prawda i tylko prawda. Nawet jeśli nie wszyscy w nią uwierzą.
Artur Górski

Artur Górski - dziennikarz, pisarz, autor wielu powieści sensacyjnych, m.in. "Gucci Boys", "Al Capone w Warszawie", "Zdrada Kopernika", a także książek z gatunku non-fiction "Świat tajnych służb" i "Gang". Specjalizuje się w problematyce międzynarodowej przestępczości zorganizowanej. Do niedawna redaktor naczelny "Focusa Śledczego", obecnie redaktor 'Focusa Historia'.

Jarosław Sokołowski - pseudonim Masa, były przestępca, jeden z najbardziej wpływowych gangsterów tzw. grupy pruszkowskiej, od 2000 r. świadek koronny. W latach 90. blisko związany z jednym z pruszkowskich bossów Andrzejem K. Pershingiem. Skłócony z większością szefów mafii. Dzięki jego zeznaniom udało się pogrążyć "Pruszków". Do niedawna felietonista "Focusa Śledczego".
ZOBACZ WSZYSTKIE!

Agnieszka - inbook.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz