środa, 26 marca 2014

Surogatka - niezywkła historia

Witajcie, polecam dzisiaj nowy tytuł wydawnictwa Nasza Księgarnia - "Surogatka. Jak moja mama urodziła mi syna" - Sara Connell.


Sama jestem matką i pierwsze co przychodzi mi do głowy, na myśl o instytucji surogatki to moralność - zasadniczo to przecież kobieta ta nosi dziecko pod piersią przez 9 miesięcy i nie mogę zrozumieć jak może to dziecko oddać komuś innemu. Ta książka zmienia podejście do tego tematu - jak wiele miłości kryje się w matce która za wszelką cenę chce pomóc własnemu dziecku? Musisz ją przeczytać

Czy mama może urodzić dziecko dla córki? Okazuje się, że gdy pragnie się bardzo mocno i kocha równie szczerze, wszystko jest możliwe. Poznajcie Sarę Connel i jej męża Billa, którzy przez siedem lat starali się o dziecko. Kiedy już niemal porzucili nadzieję na dziecko, z pomocą przyszła im mama Sary… Koniecznie przeczytajcie o ich wyboistej drodze do rodzicielstwa, na końcu której czeka ich… szczęście.


"Surogatka. Jak moja mama urodziła mi syna" to przejmująca historia Sary Connell i jej męża Billa, którzy przez siedem lat starali się o dziecko. W tym czasie przeszli dwuletnie leczenie akupunkturą i siedem cykli sztucznego zapłodnienia z towarzyszącymi im trzema setkami zastrzyków, stracili dwoje bliźniąt w piątym miesiącu ciąży i przeżyli jedno wczesne poronienie. Kiedy już niemal porzucili nadzieję na dziecko, z pomocą przyszła im mama Sary. Sześćdziesięcioletnia Kristine Casey została matką zastępczą i w 2011 roku urodziła małego Finneana.
Autorka relacjonuje swoją długą i wyboistą drogę do macierzyństwa w bardzo intymny, szczery, ale pogodny sposób. Szczegółowo opisuje różne kuracje stosowane w leczeniu niepłodności oraz opowiada o wyjątkowej i silnej więzi, która wytworzyła się między nią a jej mamą.
Ta poruszająca opowieść dowodzi, że wszystko jest możliwe, gdy ludzi łączy bezwarunkowa miłość.


Sara Connell (ur. 1975) jest trenerem rozwoju osobistego. Prowadzi warsztaty i szkolenia dla kobiet. Jej "Surogatka" została nominowana w 2012 roku przez magazyn "Elle" w kategorii "Książka roku". Sara pracuje i mieszka w Chicago z mężem oraz synem Finnem. Wystąpiła gościnnie m.in. w programach Oprah Winfrey oraz "Good Morning America".

Agnieszka - inbook.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz